Zorbing Brno, Jižní Morava

Pocit, jež zažívají pasažéři při zorbingu, se zřejmě příliš neliší od pobytu v bubnu automatické pračky, během pracího cyklu. Kromě tohoto pocitu a drobných útržků pohledů na střídající se nebe a zemi, nabízí Zorbing především pořádnou dávku adrenalinu a zábavy.
zorbing
Zorbing je lidstvu znám poměrně krátkou dobu, to mu ale vůbec nezabránilo v tom, aby si mezi milovníky adrenalinových sportů našel své místo a zařadil se mezi vůbec nejoblíbenější adrenalinové aktivity. Při současné oblibě Zorbingu je tedy zcela pochopitelné, že se rozšiřuje počet míst, kde si tuto šílenou zábavu můžete vychutnat na vlastní kůži. Nyní mají tuto možnost také obyvatelé Moravy.

Adrenalinový zážitek Zorbing můžete absolvovat hned na několika místech Moravy. Jedná se o Brno, Luhačovice a Ostravu. Zážitek obsahuje jedno jízdu pro dvě osoby.

Dárkem v podobě zážitku Zorbing Morava nadchnete nejednoho milovníka nevšední zábavy a dopřejete mu zážitek, na který jen tak nezapomene.

Zážitek obsahuje jednu jízdu v zorbu pro dvě (kvůli vyvážení) osoby. Zorbing můžete absovovat v následujících lokalitách a určených časech:

  • Brno – celoročně (víkendy)
  • Luhačovice – celoročně (soboty)
  • Ostrava – duben až konec září (víkendy)

Další podmínky a předpoklady:

V kouli musí být kvůli vyvážení dvě osoby. Pokud budete sám, instruktor zajistí druhou osobu. Pokud patříte do skupiny osob v těhotenství, s poruchou srdce, nebo pokud jste epileptik, Zorbing pro vás není vhodný. Pokud vám nebylo 18 let musíte mít souhlas rodičů nebo jiného zákonného zástupce. Minimální výška účastníka Zorbingu je 140 cm a je potřeba aby jste vážili minimálně 35 kg. Maximální výška je 200 cm a maximální váha 95 kg.

Další tipy jak úžasně prožít víkend nebo kterýkoliv den ve vašem životě, najdete na stránkách firmy na zážitky ESENNCE.cz.