Zorbing Brno

Vážení přátelé,
vítejte na našich webových stránkách, které kompletně věnujeme poměrně nové, mírně adrenalinové zábavě – ZORBINGU. Na jaře 2009 jsme pro Vás otevřeli  novou Zorbing dráhu v Brně. Dráha v délce cca 220 metrů Vám umožní užít si novou dimenzi pohybu v pohodovém prostředí a s maximem bezpečí… Dráha se nachází v Brně u hotelu Motorsport. Hotel nabízí kompletní ubytovací servis s širokou nabídkou dalšího sportovního vyžití. Dále nabízí kompletní konferenční servis jak pro firemní klientelu tak pro soukromé akce. Nenechte si ujít možnost zažít, jako jedni z prvních v Brně vzrušení při zorbingu.

CO JE TO ZORBING?

Zorbing je mírně adrenalinová zábava téměř pro každého ve věku od 14 do 100let.

Zorbing je úžasná jízda ze svahu dolů ve speciální, 3,5m velké zorbingové kouli, vyrobené z materiálu TPU nebo PVC. V této speciální kouli je ještě jedna menší koule ze stejného materiálu a tyto koule jsou spojeny lanky. Vchody do této koule jsou dva a to na každé straně jeden.

Zorbuje se nejen na trávě a na sněhu, ale zorbing lze provozovat také na vodě.

Zorbonauti jsou uvnitř zorbingové koule připoutáni do speciálních postrojů s vícebodovým systémem. Zorbovat může jeden zorbonaut nebo dvaZorbonauti jsou v kouli upoutání proti sobě, což je zpravidla opravdu silný zážitek. Zorbingová koule může dosáhnout rychlosti až 50 km/h a poté bezpečně zastaví na rovině či protisvahu. V případě že se „dojíždí“ na vodní hladinu, zastaví se koule rychleji než na trávě, ale rovněž zcela bezpečně. I v případě nárazu do tvrdé překážky jsou zorbonauti uvnitř koule zcela v bezpečí. Na umělé dráze však žádné překážky nejsou, takže tento fakt nebudete mít možnot vyzkoušet :-) .

Chcete obdarovat sebe nebo své blízké něčím netradičním? Darujte zážitek na celý život. Pomocí jednoduchého formuláře můžete objednat dárkové poukazy na zorbing, jízdu vznášedlem,… Zorbing bude ten nejlepší,nejoriginálněší a ve všech směrechvýjimečný dárek, který můžete svým blízkým nebo sobě věnovat… TIP: Navštivte eshop se zážitky.